Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła czy sala przesłuchań?

Utworzony przez Ojciec Mateusz, 12 marca 2015 r. o 22:48 Powrót do artykułu
To takie ohydne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szafran nie mlaskaj jak żresz. Dbaj o linię osy z ula obłudy. a mlaskasz jak facet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szafran nie mlaskaj jak żresz. Dbaj o linię osy z ula obłudy. a mlaskasz jak facet
i nie zżeraj gimnazjalistom kanapek!! nie dałaś zrzutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię i nazwisko podajemy przed Rzecznikiem i w prokuraturze , przed Tb idioto nikt nie ma zamiaru się tłumaczyć . Proponuję byś dał/a przykład i się pierwszy/a przedstawiła :) Zawistna Małpo zazdrościsz Pani Stu. ślicznych loczków ? To proponuję trwałą :> zajmij się kolacją i skończ tą chorą paplaninę .
ta jasne:) mówisz, ze jesteś hanna elak i to twój mąż i twoje dzieci i one wiedzą jaka jesteś wspaniała? :) rozbawiłaś mnie tym  przedstawianiem:) najlepiej po kątach sie ujawniać ze swoimi przekonaniami, a na forum to strach. lecz się człowieku!!! :) i nie wiem czemu wszyscy teraz myślą, że ktoś coś ma do studzińskiej? mało to poczochranych? chyba jakieś ogólne przewrażliwienie wśród obozu zawieszonej pani dErektor, jak to zwykła mawiać:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam, czy elakowa dumna ze swoich dzieci jest i ich zachowania :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam, czy elakowa dumna ze swoich dzieci jest i ich zachowania :)
Czemu jestescie tacy durni? Radzilabym jakies credo utworzyc w swoim zyciu, bo zero zasad tutaj widze. Mylscie troche, ludzie!! Troche inteligencji! A sorry u Jurek inteligencja, to jak u stekowcow grzebien lopatki - nie wystepuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu jestescie tacy durni? Radzilabym jakies credo utworzyc w swoim zyciu, bo zero zasad tutaj widze. Mylscie troche, ludzie!! Troche inteligencji! A sorry u Jurek inteligencja, to jak u stekowcow grzebien lopatki - nie wystepuje!
'Mózg u Jurkowych' ? Gatunek na wyginięciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiecie z pełną surowością za kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukajcie lepiej mózgu u Olci hahaha mission impossible :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona w przeciwieństwie do ciebie ma mozg a ty sieczkę kłamco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze oszczerstwa wychodzą na światło dzienne. Dzielnie klika się trzyma.Ale ile można kłamać jakie bajki wymyślać. Tonący brzytwy się trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się zastanawiam, czy elakowa dumna ze swoich dzieci jest i ich zachowania :)
a ja się zastanawiam, czy twoje dziecko jest i czy kiedykolwiek będzie z ciebie dumne.czy będzie szanowało rodzica który jest pozbawiony sumienia,rozsądku a przede wszystkim rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiecie hieny za niesprawiedliwe i niesłusznie oskarżenia. Czekajcie na wezwania w sprawie fałszywych zeznań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hieny z labej... na czele... Co słychać. Jak fałszowanie zeznań. Ostatnia deska ratunku już płonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 to ty spłoniesz w piekle fałszywa babo, tyle krzywdy wyrządziłaś ludziom że powinnaś poddać się dobrowolnie karze i zrezygnować z pracy żeby chociaż resztki honoru zachować a nie rozpowiadać po całym Chełmie że sprzedasz dom a do Stołpia i tak wrócisz masz czelność wypisywać takie oskarżenia na ludzi, zastraszać, pilnuj lepiej swoich szwindli bo dużo masz na sumieniu, ja na twoim miejscu chodziłbym kanałami i to po zmroku a nie zadzierasz nosa i udajesz ze nic się nie stało i udzielasz się na forum podpisując się co raz to innymi nickami i tak wszyscy wiedzą ze sama piszesz te fałszywe oskarżenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekretarki już się zwolniła bo ma za kołnierzem nieźle machloje. Teraz na was czas kłamcy i oszczercy. A ona z wami lody kręciła. Ale juz za was się wezmą. Która następna pęknie to tylko kwestia czasu bo macie wiele na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawieszona dyrka nie ma co robic to siedzi i oczernia ludzi przez internet ale do czasu do czasu...........sprawiedliwość jest na swiecie  Sama masz na sumieniu najwięcej "ciociu Haniu" falszywa i jeśli ktoś tu peknie to tylko ty , bo już grunt pali ci się pod nogami odczep się od naszej szkoły w końcu!!!!!!!!!!!!!!!! pilnuj lepiej meza a nie wszystkich innych do okoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz niedługo zapłacą zadośćuczynienie za oczernianie na łamach prasy i za kłamstwa Judasze. A to niezła sumka. Juz macie mokro ze strachu i niedenerwujące się tak. Światełko już w tunelu widać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sposób wypowiedzi Hanny Elak jak nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiskowcy!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...